Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Veleúspěšná mise v Prešově

Veleúspěšná mise v PrešověDatum konání:
15.10.2022

O víkendu 15. - 16.10. si suchdolští teqeři zahráli na mezinárodním turnaji v Prešově.

V sobotu v dopoledních hodinách se na tomto turnaji hrála slovenská kvalifikace na MS, kde bojoval suchdolský Martin Biroš v kategorii singlů a dvojic. Po bohužel těsně prohraných setech 2x 12:11 si trochu přivřel vrátka o účast na zmiňovaném MS v kategorii singlů. Za 14dní by však mělo být ještě druhé kolo v Bratislavě, kde žijí určité naděje a budeme mu jistě fandit. 

Po této kvalifikaci začal další turnaj a to již s mezinárodní účastí, kde za Suchdol reprezentovali hráči Iva Buřvalová, Gabriela Zachová, Martin Biroš a Lukáš Flaks.

Mixovaný pár Iva Buřvalová a Martin Biroš se neprobojovali ze základních skupin. Za to dvojice Gabriela Zachová a Lukáš Flaks skupinu vyhrála. Hravě si poradili výsledkem 2:0 proti maďarské dvojici a zároveň i světové jedničce v singlu Anně Izsák a Arpádu Siposovi, což jim zajistilo přímou účast v semifinále. Tam se opět utkali proti maďarské dvojici, kde štěstíčko stálo na straně Maďarska a porazili naši dvojici ve třetím setu 12:10 v postupu do finále. Následně prohráli i boj o bronz a konečným výsledkem je pro ně krásné 4. místo. 

Lukáš Flaks se svým tradičním parťákem Petrem Bubniakem nejprve vyhráli skupinu a v prvním KO porazili maďarskou dvojici, čímž si zajistili také účast v semifinále. Oba soupeři byli nad jejich síly v koncovkách třetích setů a tedy konečným výsledkem je pro ně také 4. místo.

Nutno podotknout, že se jednalo o jednu vůbec z nejúspěšnějších misí v ČR, kde hráči z mezinárodního turnaje přivážejí nejen do Suchdola, ale i do ČR krásná dvě 4. místa!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů