Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Olympijský sen se stává skutečností!

Olympijský sen se stává skutečností!Strastiplná cesta čekala naše sportovce o bojích na Evropské hry 2023. Čtyři kvalifikační turnaje (Budapešť, Skopje, Madrid, Podgorica) a jen nejlepší umístění v dané kategorii posouvá hráče právě na EH.

Naši hráči se zhostili všech turnajů svědomitě, poctivě trénovali a přineslo to ovoce.

Pouze 4 volná místa a hned 3 hráči Suchdola se kvalifikovali na Evropské hry. Neskutečný zážitek, emoce a napětí. Všichni si to přáli a ono to vyšlo. Naše barvy budou reprezentovat hráči v těchto kategoriích:

Iva Buřvalová - singl žen, double žen

Gabriela Zachová - double žen, mix double

Lukáš Flaks - mix double, double mužů

Do čtveřice je doplní Petr Bubniak z TJ Spartak Velká Bíteš.

Teď naše hráče čeká spousta práce. Mnoho tréninků, úsilí, bolesti, administrativy a všeobecné přípravy, aby se začlenili mezi ostatní sportovce české výpravy. 

Akreditaci pod Český olympijský výbor již mají za sebou a nyní je čeká nejen hezká stránka celého dění, ale také povinnosti a spousta nezapomenutelných zážitků.

"Je to skutečně tak a již oficiálně potvrzeno. Na jednu stranu jsme šťastní, na druhou stranu víme, že nás teď čeká mraky práce. Těšíme se na to a do příprav vynaložíme veškeré úsilí. Určitě nesmíme zapomenout poděkovat našim rodinám, obci Suchdol a také klubu TJ Sokol Družba Suchdol" říká Lukáš Flaks

Držme jim palce, mnoho štěstí přejeme a budeme fandit!